• Yorum Yap

Banyonuzu daha keyifli hale getirecek en yeni lif kese modellerini ilginize sunuyoruz efendim.Banyonuzu ısıtmışsınız,buhardan göz gözü görmüyor.Günün tüm yorgunluğu üzerinizde ve onları sıyırıp atmak istiyorsunuz. İşte burada yardımcınız banyo lifleri.Öyle bir su dökünüp çıkmakla o yükü vücudunuzdan atamazsınız. Lifinizi güzelce sabunlayacaksınız yada günümüzde değişik aromalı duş şampuanları var onları kulanabilirsiniz.Gerçi klasik sabunun yerini, ev yapımı zeytin sabununun yerini hiçbiri tutamaz ama tabiki zevkler ve tercihler tartışılmaz. Efendim lifi köpürttükten sonra zaten banyonun buharıyla kabarmaya başlamış kirlerimizi bir güzel tenimizden söküp atarız.O banyodan yumuşacık pembeleşmiş tenimizle rahatlamış bir şekilde çıkarız. işte banyodaki bu keyfi yaşatan lif modellerini araştırırken o ne renklilik one çeşitlilik öyle! Sanki yıkanmak için değilde banyo süsü için hazırlanmış herbiri.Ördek motiflisi, horoz motiflisi,kelebek motiflisi, kedicik bile yapmışlar.Kese şeklinde olanı var, yıldız şeklinde olanı var.Tabiki bu kadar çeşitlilik normal düşünün banyo lifi dediğimiz şey genç kızlarımızın çeyizlerine bile giren değerli bir araç.Buyrun galerimize gözlerinizle görün efendim..Sıhhatler olsun..

En yeni banyo lifi ve kese modelleri resim galerisi

 

 

Bu şekilde arandı : lif modelleri ve yapılışı (3) ,banyo kese modelleri (2) ,yeni banyo lifleri (1) ,sakallı ipten lif örnekleri ve yapılışları (1) ,sabun kesesi modelleri (1) ,poleo lifi hakkindaki yorumlar (1) ,lif ve kese modelleri ve fiyatları (1) ,elbise lifin anlatımı (1) ,banyo lif modelleri (1) ,yeni kese modelleri (1)
Kategori: Genel, Kadın, Moda Yazar: (48) Yorum yapılmamış 2.549 Kez Okundu Tarih: 2 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>