• Yorum Yap

Yaz mevsiminden yavaş yavaş çıktığımız bu günlerde, ayakkabı markaları en yeni bot modellerini piyasaya çıkarmaya başladılar bile. 2012-2013 sonbahar kış sezonunda yeni kreasyonlar birbiri ardına vitrinlerdeki yerlerini alıyor. Sonbahar ve kıl aylarını rahat ve konforlu bir şekilde geçirebilmeniz için tasarlanan en yeni bot modelleri, birbirinden değişik ve gösterişli çeşitleriyle alıcılarını bekliyor.

Bu sezon, en yeni bot modellerinde konfor, rahatlık ve dayanıklılık öne çıkmaktadır. Bilekleri koruyan özel minderli ve ortopedik tabanlı modeller, insanların ayak sağlıklarına katkı sağlamaktadır. Çoğunlukla kapalı olduğu için hava almasını sağlayan özel tasarımları nedeniyle de oldukça dikkat çekici bot modelleri sizleri bekliyor. Bağcıklı ya da üstten bantlı bot modelleri, her tür kıyafetle uyum sağlamaktadır.

Kış aylarında, yağmur ve karlı havalarda ayaklarınızı ısıtacak yepyeni ve en yeni bot modelleri, dünya trendlerini Türk insanının beğenilerine göre şekillendirmektedir. Yüzde yüz deri ve nubuk olarak üretilen en yeni bot modelleri, siyah, kahverengi, taba rengi, krem, yeşil ve daha birçok renkte üretilmekte, her yaştan kadın ve erkek için tasarımları bulunmaktadır. En Yeni Bot Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

En Yeni Bot Modelleri Resim Galerisi

Bu şekilde arandı : yeni bot modelleri (16)
Kategori: Giyim Yazar: (40) Yorum yapılmamış 2.320 Kez Okundu Tarih: 23 Eylül 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>