• Yorum Yap

Kadın,erkek ve çocuk giyimin öncü markalarından olan Defacto, en yeni defacto modelleri ile mağazalarının doldurmakta. Kot pantolon furyası yerine modern pantolon modelleri ile piyasaya hızlı giriş yapan Defacto modern pantolonları ile oldukça ilgi gördü. Kot pantolon furyasına yerine modern dar kesim pantolon furyasını Türkiye’ye getirmek isteyen Defacto bu isteğini oldukça gerçekleştirdi.
Türk markası olan ve bunu ürünlerine yansıtan Defacto belki de bu sayede bu kadar tutuldu. Türk giyim alışkanlığını biraz olsun değiştirmeye, modernleştirmeye çalışan Defacto bize özgü kesimlere ve rahatlık anlayışına sabit kalarak amacına ulaşırken müşterilerinin de isteklerini azaltmadı. Yenilikçi yapısının tohumlarını toplamaya başlayan Defacto markasının asıl bu gelişiminin sebebi modernlik ve şıklığı sağlarken modellerinde  en uygun fiyat aralıklarından taviz vermemesi. Şık ve modern giyiminde uygun fiyatlı olabileceği gösteren Defacto her dönem uyguladığı hesaplı etiketleme yapısıyla orta kesim başta olmak üzere tüm Türkiye’nin hayranlığını kazandı. Yazımızın altında yer alan  ”En Yeni Defacto Modelleri”adlı galerimizde en yeni, son moda, hesaplı, mont, gömlek,pantolon modellerinin bayan,erkek ve çocuk ürünlerine göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi bize iletmek isterseniz yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

En Yeni Defacto Modelleri


Kategori: Erkek, Giyim, Kadın, Moda Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.464 Kez Okundu Tarih: 6 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>