• Yorum Yap

Merhaba sevgili bayanlar bu yazı dizimizde birbirinden şık en yeni el işi dantel modellerini sizlere paylaşacağız. Genç kızlarımıza özel olarak hazırladığımız bu modellere hayran kalacaksınız. Geçmişten bugüne el işi danteller evlerimizde kullandığımız başlıca aksesuarların başında gelmektedir. Hal böle olunca yeni, şık, modern tasarımlar yaratmak bayanların hobileri arasında büyük yer edinmekte.. Sizde dantelin yerini hiç bir şey tutmaz diyenlerdenseniz galerimize kesinlikle göz atmalı ve çalışmalara başlamalısınız. Teknolojinin ilerlemesiyle dantel sektörü de haliyle etkilendi hazır ürünler çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır  fakat el işi, emek ile üretilen ürünler her zaman fark yaratmaktadır yaratacaktırda. Hazırlamış olduğumuz galeride yuvarlak elişi modelleri, masa örtüleri, sehpa elişi modelleri, elişi modelleri, mutfak takımları, mutfakta servis yaparken kullanabileceğiniz dantel elişi modelleri, mutfak camlarınızı süslemek için şık elişi modelleri ve bir çok örnekler bir arada topladık umarız beğeneceksiniz.

En yeni el işi dantel modelleri

Bu şekilde arandı : En Yeni Dantel Modelleri (106) ,el işi modelleri (39) ,en yeni elişi modelleri (35) ,Yeni Dantel Modelleri (22) ,el işi dantel modelleri (20) ,en yeni danteller (12) ,en yeni ve en son model elişi ve dantel modelleri (2) ,dekoratif el isi ornekleri (2) ,yeni el işi modelleri (2) ,enyeni dantel modelleri (1)
Kategori: Dekorasyon Yazar: (40) Yorum yapılmamış 4.837 Kez Okundu Tarih: 9 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>