• Yorum Yap

Bayan giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alan etek modelleri bu yıla da damgasını vurdu ve vurmaya devam edecek. En yeni etek modellerine ayrı özen gösteren birçok marka yeni modelleri ile bayanlardan ilgi görmekte. Kış sezonu dahil olmak üzere 4 sezon bayanların rahatlıkla tercih edebildiği etekler her zaman bayan giyimin şık parçaları arasında görülmekte.
Yazlık ve kışlık etek modellerinin artması ile her sezon rahatlıkla tercih edilebilen etekler, özellikle ofis çalışanı bayanların iş yerlerinde ilk tercihleri arasında yer alıyor. Klasik kesimlerdeki etekler daha çok iş yerlerinde tercih edilirken son zamanların modası olan asimetrik etek modelleri günlük kullanımın en büyük trendy olmuş durumda. Yıllardır modasından hiçbir şey kaybetmeyen ve kareli eteklerde her sene olduğu gibi bu yılda oldukça ilgi görmekte. Gençlerin sıklıkla tercih ettiği etekler artık sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tercih edilmekte. İddialı giyimi tercih etmeyen bayanların ise tercih ettiği ettiği yada diz altı etek modelleri de birçok mağazada model model bulunmakta.

En Yeni Etek Modelleri

Bu şekilde arandı : en yeni etek modelleri (49)
Kategori: Giyim, Kadın, Moda Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.650 Kez Okundu Tarih: 21 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>