• Yorum Yap

Türk kahvesi sevenlerin özellikle özen gösterdiği fincanlar son zamanda oldukça renklenmeye başladı. Birçok porselen firması en yeni fincan modelleri ile raflarını, vitrinlerini renklendirmeye başladı. Mutfak aksesuarları, mobilyalarının artık oldukça renkli olması ile bardaklar, tabaklarda sıradan renk ve modelde olmaktan çıkmaya başladı. Yıllardır sadece beyaz  renkten oluşan tabak ve bardaklarda en fazla renkli desenler oluyordu. Şimdilerde ise oldukça renklenen ve dizayn edilen bardak tabak modelleri ayrı bir şıklık ögesi olmaya başladı.
Sıradışı tasarımların ilgi gördüğü günümüzde sıradışı tasarım modası mutfak malzemelerine de yansıdı. Fincan modelleri son derece renklendi ve tasarımlarla yenilendi. Sarı, yeşil, kırmızı gibi canlı renklerin kullanıldığı fincan modelleri tüketiciden de oldukça ilgi görüyor. Özellikle Mustafa Kemal Atatürk imzalı fincan modelleri ve Türk Bayrağı desenli fincan modelleri oldukça rağbet görmekte. Bu kadar canlanan fincan modelleri bu sayede de hediyelikler arasında girdi. Yeni evlenen yada yeni eve çıkanlara alınan sık hediyeler arasına giren farklı fincan modellerine göz atmak isterseniz yazımızın altında yer alan “ En Yeni Fincan Modelleri ” adlı galerimizi tavsiye ederiz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi iletmek isterseniz yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

En Yeni Fincan Modelleri

Kategori: Dekorasyon, Kadın Yazar: (86) 2 yorum yapılmış 1.831 Kez Okundu Tarih: 15 Şubat 2013

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Elif kolankaya

    Resmine yer verdiğiniz İstanbul desenli fincanlar’ı nereden temin edebilirm? Teşekkürler

  2. fiyatları ve nerde bulabilirim

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>