• Yorum Yap

Bir evin olmazsa olmazları arasında elbette halılar yer alır. En Yeni Halı Modelleri 2013 ile birçok halı mağazasında yerini almış durumda. Son yıllarda halıflex adı ile de bilinen döşeme halılar daha çok tercih edilmeye başla da klasik halının yeri her zaman ayrı kaldı. Her odada çeşit çeşit kullanılan ve dekorasyonun baş unsuru arasında yer alan halılar hem sağlık hemde rahat kullanım açısından önemlidir.
Merinos, , Royal, Shuggy ve birçok halı üretici firmanın olması halı çeşitliliği yönünden halı almak isteyenlerin elini kolaylaştırmakta ve birçok seçeneğe rahatlıkla ulaşabilmekte. Mutfak halısı, salon halısı, oturma oda halısı olarak çeşitlendirebileceğimiz halıları artık her renkte her modelde rahatlıkla bulabiliyoruz. Aşağıda yer alan En Yeni Halı Modelleri adlı galerimizde de birçok halı tipi ve çeşidine göz atıp fikir edinebilirsiniz. Yazımızla ilgili soru veya görüşünüzü bildirmek isterseniz bizlere yorum alanımızdan ulaşabilirsiniz.

En Yeni Halı Modelleri

Bu şekilde arandı : En Yeni Halı Modelleri (346) ,yhs-0001 (114) ,en yeni halı modelleri 2013 (21) ,mutfak halı modelleri 2013 (18) ,YENİ HALI (18) ,leke tutmayan halilar (11) ,yeni hali modelleei (11)
Kategori: Dekorasyon Yazar: (86) Yorum yapılmamış 4.388 Kez Okundu Tarih: 28 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>