• Yorum Yap

Neredeyse her erkeğin bir tutku ile bağlandığı futbolun amatör olarak oynandığı halı sahalar da özenle seçilen halı saha modelleri birçok büyük markanın önderliğinde en yeni halı saha ayakkabısı  modelleri  futbol tutkunlarının oldukça ilgisini çekmekte. , , gibi lider markalar halı saha modellerinde de liderliği elinde tutmakta. Her spor da kaliteli ürünün adresi  haline gelen ve ilk tercih edilen spor markalarının başında gelen bu 3 büyük firması dışında halı saha ayakkabısı modellerine çeşitlilik katan birçok kaliteli marka da bulunmakta.
Nıke, Adidas ve Puma gibi 3 dev spor markanın yanı sıra Umbro, Reebok, Kinetix, Lescon, Diadora gibi kendini kanıtlayan birçok markada spor ayakkabı ve özellikle halı saha ayakkabısı modellerinde iddialı konumda. Halı sahalar için  özel üretilen bu ayakkabı modellerinin diğer ayakkabılardan en büyük farkı halı sahanın zemine uygun ayakkabı tabanlarının kullanılmasıdır. Birçok spor ayakkabı bile halı saha zemininde oldukça kaygan olarak futbol keyfini kaçırmak bir yana sakatlanma riskini oldukça arttırmakta. 2013 yılının en trend, en çok tercih edilen, en rahat, kullanışlı modellerine hemen alt kısımda yer alan “En Yeni Halı Saha Ayakkabısı Modelleri” adlı galeri aracılığı ile göz atabilirsiniz.

En Yeni Halı Saha Ayakkabısı Modelleri

Bu şekilde arandı : lescon halı saha (16)
Kategori: Erkek Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.887 Kez Okundu Tarih: 21 Mart 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>