• Yorum Yap

En Türkiye’de yeni bilinmeye başlayan fakat şu sıralarda moda markası eşofman modelleri ile de müşterilerinin ilgisini çekmekte. Yıllardır spor giyim sektöründe olan Hummel, ülkemizde ünlülerin ve birçok takımın giyim sponsoru olması ile birlikte ülkemizde de bir anda yaygınlaştı. Kaliteli ve şık modelleri ile bir anda Türkiye de ilgi gören Hummel markası özellikle amblemi ve birçok giyim modelinde bulunan şeridi ile çok sevildi.
Ayakkabı modellerinden mont modellerine, eşofman modellerinden çorap modellerine spor giyimin her ürününün envai çeşit modelini bir tek mağazada bulabildiğimiz Hummel mağazaları spor giyim sevenlerden oldukça ilgi görmekte. Hummel markasının en çok tercih edilen ürünleri ayakkabı ve eşofman modelleri oluyor. Hummel eşofmanları birçok model ve renk ile rahatına düşkün insanların ve sporcuların ilk tercihi haline gelmiş durumda. 2012-2013 sezonunda çıkardığı eşofman takımları- eşofman altları- eşofman üstleri ile model çeşitliliğini ve müşteri sayısını arttırmış durumda. Son derece şık eşofman üstlerinde kapşonlu, boğazlı ve yakalı gibi çeşitlilik barındıran Hummel çok çeşitli renk seçenekleri ile de göz kamaştırmakta. Yazımızın altında yer alan “ En Yeni Hummel Eşofman Modelleri” adlı galerimizde 2012-2013 sezonunun en yeni, en trend, Hummel eşofman modellerine göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi bize iletmek için yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

En Yeni Hummel Eşofman Modelleri


Bu şekilde arandı : hummel eofman (225) ,hummel eşofman takımı (94) ,hummel eşofman altı (36) ,eşofman amblemleri (1) ,eşofman marka amblemleri (1) ,hummel erkek eşofman üstleri (1) ,hummel eşofman üstleri (1)
Kategori: Erkek, Giyim, Kadın, Moda Yazar: (86) Yorum yapılmamış 3.669 Kez Okundu Tarih: 22 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>