• Yorum Yap

2013-2013 sezonuna damgasını vuran ve hala birçok markanın mağazalarında en yeni kot gömlek modelleri yer almakta. Bayan, erkek herkese uygun kot gömlek modelleri 2012 yılının sonlarına doğru yeniden olmuş ve neredeyse herkeste görür olmuştuk. 2013 yılına girmemiz ile birlikte kot gömlek modası daha da canlandı ve birçok modelle çeşitlendi. Modanın öncülüğünü yapan elbette , gibi büyük kot firmaları olmuştu. Şimdilerde ise birçok mağaza kot gömlek modelleri ile müşterilerine hizmet vermekte.
Özellikle gençlerin ilgisini çeken kot gömlek modası aslına bakılırsa yeni bir furya değil. Eski dönemlerde de oldukça moda olan kot gömlek modelleri biraz daha modern kesimlerle yenilenen kot gömlekler ile yeniden moda oldu diyebiliriz. Yeni kot gömlekler eskilere göre biraz daha canlı renklerde ve daha dar kesim(slim fit)modeller ile piyasada yerini almakta. Yeni sezonda kolsuz,yarım kollu, uzun kollu, yakasız kot gömlek modelleri piyasada yerini alırken eskitme desenli kot gömlekler de yeni sezonda yer almakta. 2012-2013 sezonunun trendleri arasında yer alan kot gömlek modellerine göz atmak isterseniz “ En Yeni Kot Gömlek Modelleri ” adlı galerimize göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşleriniz oluştuysa yorum alanımızdan bizlere iletirseniz memnun oluruz.

Bu şekilde arandı : kot gömlek modelleri (34) ,kolsuz kot gömlek (1) ,yarım kot gömlek (1)
Kategori: Erkek, Kadın, Moda Yazar: (86) 1 yorum yapılmış 2.443 Kez Okundu Tarih: 21 Şubat 2013

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. merhabalar.baştan 9.gömleğin markasını öğrenebilirmiyim acaba?

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>