• Yorum Yap

Futbol oynamayı seven herkesin en çok tercih ettiği futbol sahası elbette çim sahalardır. Çim sahada futbol oynama zevkine zevk katan en büyük şey ise krampon modelleridir. En yeni krampon modellerine yer veren birçok marka elbette en çok amatör ve profesyonel futbolculardan ilgi görmekte. Profesyonel bir futbolcunun en önemli belki de tek malzemesi olan kramponlar sadece profesyonel futbolcular tarafından beğenilmiyor elbette. Neredeyse her futbol tutkunu erkeğin sahip olmak istediği birçok krampon modeli gerçekten oldukça göz kamaştırmakta.
Alt liglerde yada alt yapıda oynayan neredeyse her futbolcunun en çok takip ettiği markalar arasında birçok spor da olduğu gibi gene , gelmekte. En yeni krampon modellerini her zaman takip eden futbol tutkunlarının çoğu ve Adidas markasını kramponları tercih ederken geriye kalan kesim ise kendi rahatına yada hesabına göre Puma, Umbro, Diadora, Lescon gibi markaları tercih etmekte. Çim sahada dışında giyilmesi asla tavsiye edilmeyen kramponlar birçok halı saha da bile yasaktır. Tam anlamıyla profesyoneller tarafından kullanılmak için üretilen futbol ayakkabısı olan kramponlara, alt kısımda yer alan ” En Yeni Krampon Modelleri”  adlı galerimiz aracılığı ile göz atabilirsiniz.

En Yeni Krampon Modelleri

Bu şekilde arandı : kıranpor (1) ,kıranpor sezonu (1)
Kategori: Erkek Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.766 Kez Okundu Tarih: 21 Mart 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>