• Yorum Yap

Kaliteli markaları arasında yer alan Lescon. en yeni lescon ayakkabı modelleri ile birçok lescon mağazasını canlandırmış durumda. Kaliteli spor ayakkabı ve giyim markaları listesinde yer alan fakat Nıke, Adidas, Puma, Hummel gibi lider markaların biraz gölgesinde kalan Lescon markası lider markalara göre daha uygun fiyatları ile oldukça ciddi müşteri kitlesine ulaşmış bir marka.Türk firması olan Lescon bu sayede de oldukça ilgi görmekte. Türk spor giyim markaları arasında en iddialı markalardan biri olan Lescon ülke insanını iyi tanıması ve isteklerini bilmesi sayesinde de başarıyı yakalamış görünüyor. Kaliteli madde kullanımı ve rahatlığı ön planda tutan Türk markası Lescon ürün ve model çeşitliliği ile de müşterilerini memnun etmekte. Bayan, erkek, çocuk, halı saha, yürüyüş, , günlük, koşu ayakkabıları yıllardır hizmet veren Lescon modaya uygun modelleri ve modern tasarımları ile göze de hitap eden markalar arasında. 2013 sezonuna da en yeni modelleri ile giren Lescon 2013 yılına damgasına vurabilir. Lescon ayakkabı modellerine göz atmak isterseniz yazımızın altında yer alan “ En Yeni Lescon Ayakkabı Modelleri” adlı gelerimize göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşleriniz varsa yorum alanımızdan bize iletirseniz seviniriz.

En Yeni Lescon Ayakkabı Modelleri

Bu şekilde arandı : lescon ayakkab (107) ,lescon ayakkabı modelleri (62) ,lescon ayakkabı fiyatları 2013 (21) ,lescon ayakkabı modelleri ve fiyatları (16) ,lescon ayakkabı modelleri erkek (2) ,lescon spor ayakkabı yeni sezon erkek (1)
Kategori: Erkek, Giyim, Kadın, Moda Yazar: (86) Yorum yapılmamış 3.826 Kez Okundu Tarih: 22 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>