• Yorum Yap

En Yeni Akıllı Telefon Modellerini ekranlarınıza getiriyoruz. Beyaz eşyadan klimaya birçok elektronik ürünü üreten LG piyasasında bende varım diyor. LG firması bu piyasada Optimus ve Nexus modelleri ile bulunuyor. Bu yazıda en yeni LG akıllı telefon modellerinden Nexus 4 modelini inceleyeceğiz. LG ve ortak yapımı olan ürün 4.2 Android sürümünü kullanıyor. Oldukça geniş bir ekranı olan akıllı telefonun ekran boyutu 4.7 inç. Ekranında Corning Gorilla Glass 2 teknolojisi kullanılmış. Bu uygulama modelin ekranını darbelere ve çizilmelere karşı muhafaza ediyor. 2 GB RAM ve dört çekirdekli bir işlemciye sahip bir ürün olan Nexus 4 1.5 Ghz işlemci hızına sahip. Jiroskop ve ivmeölçer gibi sensörleri bulunan akıllı telefon ile oyun oynamak ve uygula edinmek farklı bir boyut kazanıyor. Dört çekirdekli işlemcinin hızıyla internet sitelerinde gezinmek çok süratli oluyor. Panoramik çekim alanı 360° ve 8 megapiksel kamerası bulunuyor. Beğendiğiniz her anınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Bir fotoğraf makinesini yanınızda taşıyormuş olacaksınız. Nexus 4 akıllı telefonunda daha kolay mesaj ve e-posta yazılabilmesi için bir sonraki kelimeyi tahmin edebilen bir klavye sistemi ayarlanmış. Bu klavye ile verilerini daha hızlı yazabileceksiniz. Ürün ile ilgili görselleri aşağıdaki galerimizde bulabilirsiniz.

En Yeni LG Akıllı Telefon

Bu şekilde arandı : lg telefon modelleri (96) ,akıllı telefon modelleri (38) ,lg modelleri (22) ,En Yeni Telefonlar (19) ,LG Akıllı Telefon (12) ,yeni lg telefon modelleri (11) ,lg yeni modelleri (1)
Kategori: Teknoloji Yazar: (80) Yorum yapılmamış 1.559 Kez Okundu Tarih: 13 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>