• Yorum Yap

Evlerimizin belki de en önemli alanlarından biri olan mutfaklar, son yıllardaki dekorasyon trendlerindeki değişimlere bağlı olarak çok farklı, modern ve şık modellerle herkesin beğenisini kazanıyor. En yeni mutfak modelleri, ülkemizde üretim yapan büyük ve kaliteli markaların birbirinden değişik tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

En yeni modellerinde, bu yılın en revaçta uygulamaları akrilik ya da membran kapaklı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapak türleri kolay temizlenebilmesi, anti-bakteriyel olması ve dayanıklı olması nedeniyle mutfaklara değer katmaktadır. En yeni modelleri, kullanılan aksesuarların çeşitliliği ve işlevselliği sayesinde, çok fonksiyonel ve ergonomik mutfaklar tasarlanmaktadır. Çarpmayı engelleyen frenli çekmece rayları, menteşeleri ve özel geliştirilmiş aksesuarlarla oldukça konforlu hale gelmektedir. Evlerinizin dekorasyonuna kolayca uyum sağlayan renk ve desenleri ile geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunmaktadır.

En yeni mutfak modelleri ve çeşitlerini görmek ve incelemek istiyorsanız, Regina, Kelebek, Kale, Lineadecor, Vanucci ve ECA gibi daha birçok tanınmış markanın mağazalarında yeni ve en yeni mutfak modellerini görebilirsiniz. En Yeni Mutfak Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıkalamanız yeterli olacaktır.

En Yeni Mutfak Modelleri Resim Galerisi

Bu şekilde arandı : yeni mutfak modelleri 2013 (37) ,2013 siyah krem mutfak dolabı modelleri (17) ,en yeni mutfaklar (16) ,en guzel tek renk mutfak modelleri (2) ,en yeni cokukşapka modelleri (1) ,en yeni mutfak (1)
Kategori: Genel Yazar: (40) Yorum yapılmamış 9.121 Kez Okundu Tarih: 24 Eylül 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>