• Yorum Yap

Türkiye’deki spor ayakkabı modellerine ayrı bir boyut ve kalite getiren New Balance firmasının En yeni ayakkabı modellerini sizlere göstermeye çalışacağız. Başta da dediğimiz gibi New Balance firması ülkemizde son 2 yıl içinde hatırı sayılır bir popülerlik yakalayarak diğer büyük firmalar olan Nıke- Adidas- Puma gibi birçok firmayı kalitesi ve rahatlığı ile gölgede bırakacak duruma geldi.
Spor giyim tutkunlarının bir numaralı tercihi haline gelen New Balance spor ayakkabıları kalitesi ve rahatlığı ile kullanıcılarının memnuniyetini kazanırken şık modelleri ile de ayrı bir hava yakalamayı başarmış gözüküyor. Günlük kullanımda yada spor yaparken kullanım rahatlığı sağlayan New Balance firması bu gidişle devam ederse düğer büyük firmaları yerinden edecek gibi gözüküyor.
Aşağıda yer alan “En Yeni New Balance Ayakkabı Modelleri” galerimizde ,,erkek New Balance ayakkabılarının en şık modellerine göz atabilirsiniz.  Soru veya görüşlerinizi yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

 

En Yeni New Balance Ayakkabı Modelleri

 

Kategori: Giyim Yazar: (86) 2 yorum yapılmış 2.360 Kez Okundu Tarih: 27 Ocak 2013

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Bordo gri new balance u420 yı bulamıyotum turkıyede acaba nereden satın alabılırım

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>