• Yorum Yap

Enyenimodelleri.com olarak bu yazımızda sizler için Eşofman modellerini ele alıp sizlere tanıtmayı hedefliyoruz. Yıllardır spor giyimin her noktasında kendini kanıtlamış olan firması günlük kullanım açısından birçok kişinin ilk tercihi haline gelen eşofman modelleri ile de takipçilerine yeni modeller sunmakta. 2013 yılına girilmesi ile beraber birçok firma yeni modellerini piyasaya sürüp portföyünü genişletmeyi hedeflemekte.

Bir zamanlar sadece yatarken yada evde giyilen eşofmanlar son zamanlarda günlük kullanımda da oldukça revaşta. Rahatlığı ve spor severlerin vazgeçilmezi olan eşofman modelleri artık günümüzde bir moda akımı yarattı diyebiliriz. Nıke firması da bunu göz önünde bulundurarak 2013 yılının ilk ayında Nike eşofman modellerini görücüye çıkardı. Bayan ve erkeklerin ilgisini çekmek amacıyla çıkardığı çeşitli bayan ve erkek eşofman modelleri Nıke mağazalarında yerini almış durumda. Aşağıda En Yeni Nıke Eşofman Modellerinin bulunduğu galerimizde mikro, , renkli eşofman çeşitleri ve örneklerini sizlere paylaşıyoruz. Umarım beğenirsiniz. Yazı ile ilgili soru veya görüşlerinizi yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

En Yeni Nıke Eşofman Modelleri

Bu şekilde arandı : esortman modelleri 2013 (24) ,nıke eşofman modelleri (21) ,esortman modelleri (12)
Kategori: Giyim, Moda Yazar: (40) Yorum yapılmamış 3.461 Kez Okundu Tarih: 25 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>