• Yorum Yap

Örgü modellerine yer verdiğimiz yazı dizimize bu yazımız ile en yeni örgü atkı ve bere modellerini ekliyoruz. Sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmaz aksesuarı olan atkı ve bereleri soğukların gelmesi ile birçok kişinin üstünde görebiliyoruz. Soğuk havalarda vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan atkı ve bereler birçok giyim mağazasında yer alırken birçok kişi atkı ve bere de el örgüsünü tercih ediyor.
El örgüsü biz Türk insanının en iddialı olduğu konulardan biri. İddialı olduğumuz el örgüsünde atkı ve bere modelleri de oldukça ilgi görmekte. Ayrı bir moda haline gelen atkı ve bere takımları birçok ünlünün kullanması ile de 2013 kış sezonunun en büyük trendi haline geldi. Örgü atkı ve bereleri ele aldığımız bu yazımızın altında yer alan “  Örgü Atkı – Bere Modelleri” adlı galerimizde birçok el örgüsü atkı ve bere modellerine göz atabilirsiniz. “En Yeni Örgü Atkı – ” adlı yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi bize iletmek isterseniz yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

En Yeni Örgü Atkı – Bere Modelleri

Bu şekilde arandı : bere modelleri (12) ,en yeni atkı bere modelleri (1)
Kategori: Kadın, Moda Yazar: (86) Yorum yapılmamış 2.495 Kez Okundu Tarih: 2 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>