• Yorum Yap

Kışın gelmesi ile kışlıklarda ortaya çıktı. Kışın vazgeçilmezi olan örgü patikler de raflardan çıkmaya başladı. Bu yüzden bu yazımızda en yeni örgü patik modellerine yer veriyoruz. Biz Türklerin vazgeçilmesi olan özellikle annelerimizin, anneannelerimizin ve babaannelerimizin ellerinden düşürmediği ve şişlerle yaptıkları örgüler herkes tarafından sevilmekte. Kış aylarında evde terlikler yerine sıkça tercih edilen el örgüsü patikler hem kullanış kolaylığı sağlamakta hemde daha sıcak tutmakta.
Yeni doğan çocuklara da ilk iş olarak örülen renkli renkli patikler artık bir adet halini almış durumda. El emeği ile sevginin işlendiği ve kış soğuklarından ayaklarımızı koruyan örgü patikler bayan erkek ayırt etmeksizin herkes tarafından sevilmekte. Bayanlar için örülen örgü patikler de boncuk, taş kullanımı yapılabildiği için daha çok örgü modeli çıkabiliyor. Yazımızın altında yer alan “ En Yeni Örgü Patik Modelleri ” adlı galerimizde çocuk,erkek ve bayan el örgü modellerine göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi bize bildirmek için yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

 

En Yeni Örgü Patik

Bu şekilde arandı : en yeni patik modelleri (166) ,rg patik modelleri (136) ,örgü patik modelleri (116) ,yeni patik modelleri (113) ,patik modelleri (88) ,yeni patik örnekleri (79) ,patik örnekleri (26) ,patik örnekleri yeni (23) ,yeni patik modelleri 2013 (22) ,patik örgü modelleri (15)
Kategori: Giyim, Kadın Yazar: (86) Yorum yapılmamış 11.978 Kez Okundu Tarih: 2 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>