• Yorum Yap

Örgü banyo lifi ve patik modellerinden sonra en yeni örgü yelek modelleri ile yazılarımıza son sürat devam ediyoruz. El işi örgüler arasında en çok örneği bulunan el örgüsü yelekler yıllardır hepimiz tarafında soğuk havalarda ev giyiminde ilk tercihlerimiz arasında. Türk kadınlarının örgü konusundaki alışkanlığı ve başarısı göz önüne getirilince birçok motifte ve desende örgü yelek örneklerine rastlamak oldukça kolay. Bayanların kendilerine, eşlerine,çocuklarına ve torunlarına örmekten keyif duydukları örgü yelekler sıcak tutması ile de kullananların memnuniyetini kazanmakta.
El örgüsünün en güzel yanlarından biri de istediğimiz renk ve desende olması. Hayal gücü ile de orantılı olan örgü oldukça fazladır. Her yaşa her cinsiyete uygun birçok örgü yelek modeli üretileceği gibi birçok yerden de örgü model ve örneklerine ulaşılmakta. “En Yeni Örgü Yelek Modelleri” adlı galerimizde de birçok örgü yelek model ve örneklerine göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi bize iletmek için yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

En Yeni


Bu şekilde arandı : en yeni örgü modelleri (244) ,yeni rg modelleri (164) ,yhs-mystartdefault (75) ,Yeni yelek modelleri (48) ,en yeni örgü yelek modelleri (44) ,yeni yelek örnekleri (44) ,oergue yelek modelleri (37) ,en yeni yelek modelleri (28) ,en yeni örgüler (24) ,en yeni yelek örgü modelleri (23)
Kategori: Giyim, Kadın Yazar: (86) Yorum yapılmamış 21.334 Kez Okundu Tarih: 2 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>