• Yorum Yap

Her yıl yenilenen otomobil modellerini el aldığımız “ En Yeni Otomobil Modelleri” başlıklı yazımız ile en yeni modelleri yazı dizimize devam ediyoruz. Dünya iş sektöründe en ilk sıralarda yer alan otomobil sektörü ne zaman bu kadar gelişti bu kadar ön plana çıktı birçok kişi tarafından hesaplanamıyor. Otomobilleri bir tutku görenlerin en yakından incelediği ve bilgilenmeye çalıştığı otomobil sektöründe dev firmalar dev ekonomiler ile piyasa tutunmakta.
Almanların liderliğinde olan otomobil sektöründe otomobil firmalarından sonra Fransız, İtalyan ve Uzak Doğu ülkeleri yer almakta. Almanların otomobil sektöründe lider olması ve en yeni modelleri en kaliteli çıkartarak otomobil dünyasında ses getirmekte. Bmw, Mercedes, Audi , Wolskwagen, Seat otomobil firmalarıyla Almanlar ilk sıradayken bu otomobil firmalarının araçları 1. sınıf otomobiller arasında yer almakta. devlerinden sonra en kaliteli ve pahalı üretim yapan otomobil firmaları arasında Alfa Romeo, Ford , Fiat, Renault gelmekte. Yazımızın altında yer alan “ En Yeni Otomobil Modelleri” adlı galerimizde en sağlam, en kaliteli, , , 4×4, mini, , Alman, modifiyeli otomobil modellerinin resimlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca galerimizde Türk yapımı ilk otomobil modellerini de görebilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi yorum alanımızdan bizlere iletebilirsiniz.

En Yeni Otomobil Modelleri

Kategori: Otomotiv Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.305 Kez Okundu Tarih: 31 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>