• Yorum Yap

Ev hanımlarımızın vazgeçilmez hobi alanlarından biri olan oyaların güncel modern, en yeni modellerini sizlere paylaşmak istiyoruz. Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan oyalar bayanlarımız tarafından boş zamanı değerlendirmek adına en çok kullanılan el işi ürünleridir. Türk kültüründe de oya ve türevlerinin yeri her zaman farklı olmuştur. Bu yüzden kullanılan malzemelere göre ve yapılan işe göre değişen bir çok oya çeşitleri türemiştir. Örnek verecek olursak ; , yazma kenarı oya, motif oya, tığ işi oya, vb bir çok oya çeşidi bulunmaktadır.

Ülkemizin Kırsal kesimlerinde de aktif bir şekilde devam ediyor olsa da oya işi, kentlerde de kent kadınlarının modaya soktuğu en büyük yeniliklerden biridir. Çanta kenarlarında, fularlarda, yelek ve bolerolarda hatta cep telefonu aksesuarlarında bile oyalar kullanılmaktadır…

Lafı fazla uzatmadan enyeni oya modellerini sizlere resim galerisi eşliğinde sunuyoruz. Aşağıdaki herhangi bir resme tıklayarak galeriyi aktif edebilirsiniz. Soru veya sorunlarınızı aşağıdaki yorum alanına bırakırsanız sizlere dönüş yapacağız.

En Yeni Oya Modelleri

Bu şekilde arandı : oya modelleri yeni (548) ,yenı oya modellerı (492) ,yeni oya örnekleri (467) ,en yeni oya modelleri (425) ,oyamodelleri (349) ,oya çeşitleri (262) ,n yeni oya (255) ,en yeni oya örnekleri (245) ,yeni oya modelleri 2013 (189) ,oya örnekleri yeni (166)
Kategori: Hobi Yazar: (40) Yorum yapılmamış 39.896 Kez Okundu Tarih: 3 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>