• Yorum Yap

Uzun zamandır pek ilgi görmeyen patenler son zamanlar yeniden trend haline. Bir döneme damgasını vuran paten tutkusu neredeyse eskisinden daha çok ilgi görmekte. Bu durumda en yeni paten modelleri ile paten piyasasının canlanmasına sebep olmakta. Extrem sporların en çok tercih edilenleri arasında yer alan paten dönem dönem bir jenerasyonun tutkusu olma alışkanlığını yine sürdürüyor ve sık sık karşımıza çıkmaya devam edeceğe benziyor. Oldukça eğlenceli olan paten, korumalık olmadan kullanıldığında oldukça tehlikeli hale geliyor.
Patenler kendi arasında 2′ye ayrılmakta. ve Fitness paten olmak üzere paten sevenlere seçenek sunmakta. Birçok gencin tutkusu olan patenlere markalarına ve modellerine fiyat biçilmekte. Ortalama bir kaliteli fitness patenleri 200 liradan başlamakta. Agresif patenlerin kalitelileri ise ortalama 250 liradan başlıyor. Elbette markaya ve modele göre bu belirttiğim fiyatlarla artmakta ve nadiren azalmakta. 900 liraya kadar çıkan nedeniyle paten tutkunlarının birçoğu 2.el patenlere yönlenerek daha ucuza paten sahibi olabiliyor. En kaliteli, en dayanıklı ve kullanışlı paten modellerinin yer aldığı “ En Yeni Paten Modelleri ” adlı galerimize göz atarak agresif- modellerine ve paten koruma malzemelerine göz atabilirsiniz.

En Yeni Paten Modelleri

Bu şekilde arandı : paten fiyatları (45) ,2 el paten (16) ,yeni trend patenler (1)
Kategori: Hobi Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.981 Kez Okundu Tarih: 21 Mart 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>