• Yorum Yap

Bayanların vazgeçilmesi olan ayakkabılar arasında modellerden biri de platform ayakkabı modelleri.Birçok ayakkabı markası mağazalarında en yeni platform  ayakkabı modellerine büyük reyonlar oluşturarak bu şık modelleri ile bayanların ilgisini çekmekte. Özel günlerde ve özel davetlerde bayanların ilk tercihi arasında yer alan platform ayakkabı modelleri bayanlardan bu derece büyük ilgi gördükçe her geçen gün daha da çeşitli modellerle piyasada yerini almakta.

Platform ayakkabı modelleri şıklıkları bir yana rahat olması sebebiyle bayanlar tarafından bu kadar ilgi görmekte. topuk giymekte zorlanan yada rahatsız olan hanımların topuklu ayakkabıdan vazgeçmeme tutkularına en iyi çözüm olan platform ayakkabılar; ayakkabının burnunda yükseltici taban yada başka bir tabir ile burnunda da topuk olan şık ayakkabı modelleridir. Burun kısmı da olan platform ayakkabılar bu sayede hanımların topuk yüksekliğini daha az hissetmesini sağlamakta. Bu rahat ve bir o kadar şık platform ayakkabıların en yeni,modern, ve trend modellerine göz atmak isterseniz yazımızın altında yer alan ”  En Yeni Platform Ayakkabı Modelleri ” adlı galerimize göz atabilirsiniz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi yorum alanımızı kullanarak dile getirebilirsiniz.

En Yeni Platform Ayakkabı Modelleri

Bu şekilde arandı : en yeni ayakkabılar (21)
Kategori: Kadın, Moda Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.400 Kez Okundu Tarih: 22 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>