• Yorum Yap

Teknolojiyi sizlere getirmeye devam ediyoruz. Bu makalemizde En Yeni Akıllı Telefon Modellerini sizlere paylaşıyoruz. Gelişen ile artık iletişim için kullandığımız cep telefonlarını değişik amaçlar için de kullanmaya başladık. olarak tabir edilen yeni nesil cep telefonlarının başını çeken firmalardan biri Samsung modelleridir. Firma son dönemde çıkardığı , Galaxy S III ve Galaxy Ace 2 modelleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Apple ile tatlı bir rekabete giren Samsung firmasının bu modellerini sizin için mercek altına aldık. Samsung Note II modeli 5.5 inç ekran boyutuyla küçük bir bilgisayar gibi görünüyor. 2 GB RAM, 1.6 GHz ve dört çekirdekli işlemcisi ile üst düzey bir performans sunuyor. Samsung Galaxy S III modelinde ise 4.8 inç boyutunda ekran bulunuyor. 1 GB RAM ve 1.4 GHz Quad Core işlemciye sahip akıllı telefon ile performansın tadını çıkararak rahatça internette gezebilir ya da HD görüntüyle video izleyebilirsiniz. Daha uygun fiyatıyla dikkat çeken Samsung Ace 2 modeli 800 MHz ve çift çekirdekli bir işlemci sunuyor. 5.0 megapiksel kamerası ve 3.8 inç boyutunda ekrana sahip akılı telefon 122 gr ağırlığında. Aşağıdaki galerimizde tanıttığımız bu modelleri bulabilirsiniz.

En Yeni Samsung Akıllı Telefon Modelleri

Bu şekilde arandı : en yeni telefon modelleri (42) ,samsung akıllı telefon modelleri (23) ,yeni telefon modelleri 2014 (15) ,samsung en yeni telefon modelleri (13) ,en yeni telefon modelleri 2013 (13) ,samsung yeni telefon modelleri (8) ,yeni samsung telefon modelleri (2) ,samsung yeni modeller 2013 (2) ,en yeni akıllı telefon modelleri (2) ,en yeni telefon madeleri (2)
Kategori: Teknoloji Yazar: (80) Yorum yapılmamış 2.657 Kez Okundu Tarih: 12 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>