• Yorum Yap

Teknoloji devi Samsung son zamanlarda çıkardığı cep telefonları ile daha da iddialı bir konuma geldi. Özellikle serisi ile çağ atlayan Samsung kendi telefonlarına özgü çıkardığı  Samsung kapak modelleri ile de takipçilerine hizmet vermekte. iPhone ile büyük rekabet içinde olan Samsung galaxy serisi ile rekabette oldukça iddialı olduğunu kanıtladı.
Samsung Galaxy S2 ile farkını ortaya koymaya başlamıştı ki son çıkardığı Samsung Galaxy S 3 modeli ile cep telefonu sektörüne ayrı bir boyut getirdi. Android işletim sistemi ile farkı açan Samsung Galaxy serisinde birçok modele yer vererek model çeşitliliğini artmıştı. Samsung Galaxy S2 ve S3 modellerinin yanı sıra Galaxy , Galaxy Wonders modelleri ile de oldukça ilgi gördü. Cep telefonundaki kalitesini ve model çeşitliliğini cep telefonu aksesuarlarına da yansıtan Samsung son çıkardığı Samsung arka kapak modelleri ile de teknoloji tutkunlarına hizmet vermekte. Cep telefonu sahiplerinin zevklerine uygun birçok kapak modeli çıkaran Samsung insanlara hem telefonlarını renklendirme fırsatı verirken hemde koruma sağlamasına yardımcı olmakta. Orjinal Samsung kapak modelleri birçok kaliteli telefon mağazalarında bulunmakta. En yeni, , trend ve çeşit çeşit orjinal Samsung kapak modellerini görüp fikir sahibi olmak isterseniz siz değerli enyenimodelleri.com ziyaretçileri için hazırlamış olduğumuz “ En Yeni Samsung Kapak Modelleri ” adlı galerimizi tavsiye ederiz. Yazımız ile ilgili soru veya görüşlerinizi yorum alanımızdan bizlere iletebilirsiniz.

En Yeni Samsung Kapak Modelleri

Bu şekilde arandı : erkek kot kapri (16)
Kategori: Teknoloji Yazar: (86) Yorum yapılmamış 1.290 Kez Okundu Tarih: 22 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>