• Yorum Yap

                Kadın modasında son birkaç yıldır adından sıkça söz ettirmeye başlayan Sateen Women Modelleri 2013 koleksiyonu ile bayanların beğenisine sunulmuş durumdadır. Oldukça uygun fiyatlar ile günümüz modasına paralel ilerleyen koleksiyonu nedeniyle oldukça hızlı bir yükseliş grafiği yakalamıştır. 2012 – 2013 Sonbahar kış sezonun da en çok karşımıza çıkan yelekler ile hırkalar Sateen koleksiyonun da değişik renk ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır.

                Sateen Women Modelleri 2013 de yer alan pantolonlarda da kadife dikkati çekmektedir. Bu sezon kadife pantolon geçen sezon olduğu gibi yine bayanların üzerinde en sık rastlayacağımız pantolon çeşitlerinden biridir. Yine pantolonlarda da yeşil, bordo ve kahve tonlarının hâkimiyetini görebilmekteyiz. Neon renkler de hırka, kazak ve süveterlerde karşımıza çıkmaktadır. Artık yaz rengi ve kış rengi diye bir kavram ortadan kalkarak tüm renkler hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir olmuştur. Turuncu, sarı ve can alıcı yeşiller 2013 kış aylarında içimizi ısıtacağa benzemektedir.

En yeni Sateen bayan modelleri resim galerisi

Kategori: Giyim, Kadın, Moda Yazar: (48) Yorum yapılmamış 1.107 Kez Okundu Tarih: 28 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>