• Yorum Yap

sevenler için en yeni vestiyer modellerini bu yazımızda sizlere paylaşıyor olacağız. Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan vestiyerlerin en yeni tasarımlarını, çeşitlerini galerimizde sizlere sunacağız. Günümüz teknolojisinde üretilen vestiyer modelleri içerdiği malzemeye göre değişiklik göstermektedir.

Fransızcada vestiaire kelimesinden gelen vestiyer mobilya, hemen hemen hepimizin girip çıktığı, palto, ceket, şapka, şemsiye vb kişisel eşyalarımızın asıldığı saklandığı yerdir. Diğer bir adı da portmanto olan bu mobilyalar evlerimizdeki en iyi toparlayıcılardan biridir

Evlerimizde genelde giriş kapısında kullandığımız bu mobilya aksesuarlarını evin rengine ve yapısına göre belirlemek gerekmektedir. Ortama 250 – 6000 tl fiyat aralığında satılan vestiyer modellerini satın alırken malzemenin türünü araştırmanız gerektiğini unutmayın. Fiyatlara aldanmayın satılan ürünler çok daha kısa sürede yıpranmakta ve kısa sürede rengini atmaktadır. Aşağıdaki galeride 2012 – 2013 yıllarında üretilmiş vestiyer modellerini paylaştığımız gibi klasik ve antika sever içinde bir çok modeli dikkatle araştırarak sizlere sunuyoruz. Konumuzun altındaki yorum alanını kullanarak bizlere yorumlarınızı bırakabileceğiniz hatırlatarak, lafı fazla uzatmadan vestiyer modelleri galerimizi sizlere sunuyoruz.

En Yeni

Bu şekilde arandı : vestiyer modelleri (1828) ,vestiyer modelleri 2013 (286) ,vestiyer fiyatları (217) ,en yeni vestiyer modelleri (71) ,vestiyer tasarım modelleri (70) ,yeni vestiyer modelleri (63) ,en ucuz vestiyer fiyatları (41) ,vestiyer modelleri 2012 (26) ,en ucuz vestiyer modelleri (22) ,en son vestiyer modelleri (17)
Kategori: Dekorasyon Yazar: (40) Yorum yapılmamış 15.519 Kez Okundu Tarih: 1 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>